Obchodní podmínky

Obchodní podmínky Sauma Mín - PYŽAMOŽROUTI

Objednávky a nákup přes internet
Zboží lze objednat e-mailem nebo přes facebookV případě zájmu nás kontaktujte, obratem Vám zašleme objednávkový formulář “Sauma Mín - PYŽAMOŽROUTI”.

Zboží je zasíláno prostřednictvím České pošty do 10 dní od přijetí platby na účet.
Kupující je povinen uvést úplnou adresu (dle Ž.L.), adresu dodání zboží, IČ a DIČ, jméno objednávajícího, telefonický kontakt a e-mail. Pokud je kupující mladší 18 let, může nakupovat se svolením zákonného zástupce.

Platební podmínky:
Veškeré zboží je dodáno s fakturou, která slouží i jako dodací list. Zboží zůstává majetkem prodávajícího až do úplného zaplacení faktury.
Platb je možné provést převodem na účet nebo na základě dohody při osobním předání.

Dodací podmínky:
Zboží je zasíláno prostřednictvím České pošty do 10 dní od přijetí platby na účet.
Lhůta je stanovena z důvodu individuality přání a objednávek, zboží není uloženo na skladě, každý kus se tvoří přímo na míru pro Vás.

Reklamace:

Na všechny druhy zboží poskytujeme záruku, zákonem uvedené délce. Záruku nelze uplatnit na zboží, kde kupující poškodil zboží nešetrným zacházením. Zboží v rámci reklamace rádi vyměníme, případně vystavíme dobropis. Není-li zboží okamžitě dostupné, reklamace se řeší dohodou s kupujícím. Spotřebitel má právo od kupní smlouvy odstoupit ve lhůtě 14 dní od převzetí zboží.


Žádné komentáře:

Okomentovat

Akce 10.11.-12.11.2017 do 12:00 Pohankové polštářky

Máme pro Vás první akci dílny  #SaumaMin   😍  Pokud si v období od 10.11. do 12.11. 12:00 vyberete v  Albu plné akce pohankový po...